Osnovna škola Karlobag

Upisi u prvi razred

Pravilnik o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava (NN 67/14) propisuje postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta zbog upisa u prvi razred osnovne škole, prijevremenog upisa, odgode ili privremenog oslobađanja od upisa u prvi razred osnovne škole.

Psihofizičko stanje djeteta utvrđuje stručno povjerenstvo koje čine liječnik školske medicine, pedagog i učitelj.

Stručno povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djece u Osnovnoj školi Karlobag za školsku godinu 2016./2017. čine:

1. Danijel Gregov, pedagog
  2. Ružica Čanić, dr. med., specijalist školske medicine
  3. Višnja Ilić, učiteljica razredne nastave

Upisno područje Osnovne škole Karlobag čine naselja koja su u sastavu Općine Karlobag.

KORISNI DOKUMENTI
Ispis statistike od 1. 5. 2013.

CMS za škole logo
Osnovna škola Karlobag / V. Nazora 11, HR-53288 Karlobag / os-karlobag.skole.hr / ured@os-karlobag.skole.hr