Čepić po čepić za nečiji ljekić

Autor: Danijel Gregov, 22. 1. 2019.

Humanitarnu akciju "Čepić po čepić za nečiji ljekić" provodi športsko kulturna Udruga Fortica u suradnji sa Osnovnom školom Karlobag  i Dječjim vrtićem Pahuljica, grupom Tratinčica iz Karlobaga.

Udruga oboljelih od leukemje i limfoma Hrvatske (UOLL) pokrenula je projekt pod nazivom "Plastičnim čepovima do skupih lijekova". Skupljajući plastične čepove činimo dobro za okoliš, a ujedno činimo i hvalevrijedno humanitarno djelo jer prilogom  od prodanih čepova  kupuju se skupi lijekovi.

Pozivamo sve zainteresirane da se uključe u ovu akciju jer sve što trebamo učiniti je skupiti plastične  čepove s boca. Mogu se skupljati različiti ambalažni čepovi kao npr. s boca od vode, sokova, jogurta, ulja, omekšivača...

Kutije u Karlobagu će biti postavljene na više lokacija (škola, vrtić, ugostiteljski objekti, hotel, trgovine, turistička zajednica) u koje možete odložiti prikupljene čepove.