E-upisi u srednje škole

Autor: Anamarija Antić, 25. 4. 2013.

Upisi u srednje škole za šk. god. 2013./2014. obavljat će se putem interneta odnosno putem e-prijava posredstvom mrežne stranice Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole (NISpuSŠ).

15. travnja 2013. godine započele su prijave u sustav Nacionalnoga informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole. Postupak prijava u sustav je detaljno opisan u brošuri.

Izuzetno je važno da prije same prijave u sustav svi kandidati dobro prouče brošuru u kojoj su opisani svi postupci koji se tiču samih prijava i upisa u srednje škole , a dostupna je i na ovoj mrežnoj stranici.

Za početak, učenici će u sustavu moći provjeriti svoje osobne podatke i ocjene i to za sve koje su ostvarili u osnovnoj školi već samo one koje se vrednuju za upis – dakle, za početak, one od 5. do 7. razreda .

Ako učenik primijeti neku netočnost u svezi s podacima u sustavu treba se javiti razredniku, koji će se pobrinuti da se ta netočnost ispravi.

Obavještavamo sve kandidate da redovito prate mrežnu stranicu www.upisi.hr.

Priloženi dokumenti:
Brosura_za_upise_u_SS_2013.pdf (3.87 MB)