Prvi Susret djece i prijateljstva

Autor: Danijel Gregov, 7. 11. 2018.

Naša škola je bila domaćin 1. Susreta djece i prijateljstva koji se održao u suradnji s Osnovnom školom Kraljevica Područnom školom Šmrika, Općinom Karlobag i društvom sportske rekreacije "Atletico Team" iz Šmrike.

U sportskim igrama sudjelovali su učenici razredne nastave iz navedenih škola. Igre je organizirao i vodio trener Društva sportske rekreacije "Atletico Team" te učiteljice razredne nastave iz naše škole i škole Šmrika.

Druženje je prošlo u veselom i prijateljskom raspoloženju na radost učenika i učitelja. svi učenici su dobili diplome za sudjelovanje, a najvažnije je da su se rodila neka nova prijateljstva te se svi nadamo ponovnom susretu u Šmriki.