Sigurnost i zaštita

Autor: Anamarija Antić, 13. 3. 2015.

Danas su službenici PU Gospić održali edukativno predavanje za učenike nižih razreda.

Službenici Odjela PEZ Policijske uprave Gospić Alen Rotvajler i Robert Špoljarić održali su predavanje na temu „Opasnost od minskoeksplozivnih sredstava“ za učenike nižih razreda naše škole. Govorili su o opasnostima neprimjerenog rukovanja s eksplozivnim sredstvima i minama kao i o tome što učiniti ako se nađemo u situaciji da pronađemo zaostala minskoeksplozivna sredstva.

Na opće oduševljenje učenika demonstrirali su pokazne primjere mina, bombi i drugih eksplozivnih sredstava. Ukazali su učenicima na opasnosti igranja i neprimjerenog rukovanja s takvim sredstvima.