Karneval u OŠ Karlobag

Autor: Anamarija Antić, 17. 2. 2015.

Danas su učenici nižih razreda sa svojim učiteljicama Višnjom Ilić i Vericom Jelinić prigodno obilježili Pokladni dan te su se uz šarenilo maski i kostima dobro zabavili.

Učiteljice nižih razreda Višnja Ilić i Verica Jelinić već godinama tradicionalno obilježavaju Pokladni dan sa svojim učenicima te maskirani održavaju nastavu njegujući karnevalske običaje našeg primorskog kraja.

Učenici su s radošću pokazali maštovitost svojih kostima; bilo je tako policajaca, lovaca, princeza, vještica, ali i kostura i opasnih čudovišta. Uz prigodni program, domaće krafne, fritule i kiflice koje su ispekle njihove majke i bake učenici su uživali u svom malom karnevalu.

Slike pogledajte u foto-galeriji.