Dani kruha

Autor: Danijel Gregov, 13. 10. 2017.

Danas u našoj školi prigodno obilježavamo Dane kruha - Dane zahvalnosti za plodove zemlje. Dan kada razmišljamo o sebi i tome koliko dugujemo zemlji za njezine darove nama, darove koje mnogi uživaju vrlo oskudno, a znače sam život. Ovaj dan ljudima zapravo pomaže da shvate svoju pravu mjeru na ovome svijetu. Mjeru koja, ako je prihvate sa zahvalnošću, rađa životom te obiljem u svijetu oko njih te njima samima. Stoga smo jako zahvalni svim roditeljima naših učenika što su marljivo izradili razne pekarske proizvode, koje smo izložili, uživali u njima te uz fra Mirka dozvali na njih božanski blagoslov. Više u foto-galeriji.