Terenska nastava na otoku Pagu

Autor: Danijel Gregov, 22. 9. 2017.

Iskoristivši predivan rujanski dan, učenici naše škole zajedno su s polaznicima karlobaškog dječjeg vrtića posjetili grad Pag. Naše putovanje započelo je iz baške luke prekrasnom plovidbom brodom koju je omogućila Općina Karlobag. Po dolasku u Pag, učenici su najprije posjetili Muzej soli Paške solane, gdje ih je domaćin pričom, prikazom postava i video-projekcijom uveo u osebujan svijet soli, solarstva te značaja solane za otok i grad Pag. Obilazak grada Paga potom je nastavljen posjetom zbornoj crkvi Marijina Uznesenja te razgledavanjem stare jezgre grada Paga. Osim novog znanja o Pagu, terenska nastava bit će zapamćena po atraktivnoj vožnji brodom te dobrom raspoloženju svih čemu su pridonijeli i ljubazni domaćini, ugodno iznenađeni posjetom Karlobažana. Više u foto-galeriji.