Posjet mons. Zdenka Križića našoj školi

Autor: Danijel Gregov, 7. 3. 2017.

Danas je naša škola imala čast ugostiti biskupa Ličko-senjske biskupije, mons. Zdenka Križića. Biskup je tijekom posjeta župi Karlobag posjetio našu školu, gdje je s učenicima i djelatnicima razgovarao o uvjetima školovanja i rada u Karlobagu, te vjeronaučnom radu koji se tu odvija. Biskupa je dočekala ravnateljica škole te vjeroučiteljica Danijela Češarek, koja je je s učenicima nižih razreda pripremila srdačnu dobrodošlicu. Na koncu posjeta, biskup se u školskoj zbornici upoznao i sa svim djelatnicima škole, zadržavajući se u kraćem ugodnom razgovoru. Ravnateljica je ovom prigodom ocu biskupu poklonila i jedan prigodni likovni rad učenika nižih razreda. Više u foto-galeriji.