Karneval u našoj školi

Autor: Danijel Gregov, 28. 2. 2017.

Danas su učenici nižih razreda u školi tradicionalno obilježili posljednji karnevalski dan. Nastava je organizirana kao integrirani dan, uz vodstvo učiteljica Verice Jelinić i Višnje Ilić. Tema karnevala obrađena je kroz satove Hrvatskog jezika, Prirode i društva, Glazbene kulture, Tjelesne i zdravstvene kulture te Sata razrednika. Na satovima su učiteljice s djecom obradile narodne običaje maškaranja te tradicionalni primorski običaj paljenja mesopusta, a što je ove godine bio, za mnoge nevolje okrivljeni Bumbro. Posebna zahvala ide svim roditeljima koji su bili sponzori u hrani i piću za razredni bal, tako da nije manjkalo prigodnih krafni, kolača, sokova itd. Više o karnevalu možete pogledati u foto-galeriji.