Obilježen 18. studenoga - Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Autor: Danijel Gregov, 18. 11. 2016.

Kao i svake godine učenici i učitelji OS Karlobag obilježili su 18. studenoga - Dan sjećanja na žrtvu Vukovara. Profesorica Povijesti Ivana Šarlija priredila je s učenicima VIII. razreda prigodnu prezentaciju pod naslovom "Heroji Domovinskog rata", a učenici VI. razreda pripremili su s profesoricom Hrvatskog jezika Andreom Lončarić tekst u kojem su iznijeli svoje dojmove o pročitanom lektirnom djelu Stjepana Tomaša "Mali ratni dnevnik". Učenici sedmog razreda čitali su zapise iz dnevnika. Prigodno obilježavanje završilo je minutom šutnje i paljenjem svijeće za sve žrtve grada heroja. Više u foto-galeriji.