Katalog natjecanja i smotri 2014./2015. školske godine

Autor: Anamarija Antić, 17. 11. 2014.

Agencija za odgoj i obrazovanje je objavila Katalog natjecanja i smotri  za školsku godinu 2014./2015.

Natjecanje je pravilima određen postupak iskazivanja sposobnosti, vještina i znanja učenika pisanim ili usmenim oblicima, pojedinačno ili u skupini, a smotre su predstavljanja postignuća u vještinama i umijećima učenika. Natjecanja i smotre u pravilu imaju nekoliko razina: školsku, županijsku i državnu.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta u školskoj godini 2014./2015. održat će se  brojna natjecanja i smotre.

Popis svih natjecanja i smotri s uputama za provedbu natjecanja te ostalom potrebnom dokumentacijom dostupne su u Katalogu natjecanja objavljenom na mrežnim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje.

Izvor: http://www.skole.hr/skole/vijesti_azoo?news_id=10686