Najmlađi učenici

Autor: Anamarija Antić, 9. 9. 2014.

U novoj školskoj godini koja je započela 8. rujna 2014. godine u našu je školu upisano šest učenika prvog razreda.

Šk. god. 2014./2015. našu školu pohađa šest učenika prvog razreda, tri djevojčice i tri dječaka: Franka Kaniški, Antonela Pavičić, Lucija Potočnjak, Marin Smojver, Marko Trupković  i Lucijan Vrban, a učit će ih učiteljica Višnja Ilić.

Na prigodnoj svečanosti prvašiće i njihove roditelje pozdravio je ravnatelj škole kao i zamjenik načelnika Općine koji im je uručio prigodne darove za polazak u školu.

Svim učenicima škole kao i prvašićima želimo uspješnu i veselu novu školsku godinu!