Akcija Hrvatskog Caritasa„Spremni za dobro“

Autor: Anamarija Antić, 10. 6. 2014.

OŠ Karlobag se uključila u humanitarnu akciju prikupljanja starih udžbenika i poziva sve učenike i roditelje da se također uključe kako bi solidarnošću i odgovornošću stare udžbenike pretvorili u nove.

Pozivamo sve učenike, roditelje i učitelje da se uključe u humanitarnu akciju Hrvatskog Caritasa kojom se prikupljaju stari udžbenici, radne bilježnice i bilježnice.

Akcija ima za cilj prikupiti novčana sredstva za kupovinu novih udžbenika i pribora za nastavu za djecu iz siromašnijih obitelji.

Stari udžbenici prikupljat će se u našoj školi do 17. lipnja 2014. godine u prostoru školske knjižnice.