Karlobag pokreće humanitarnu akciju za Petrinju, Sisak i Glinu

Autor: Ana-Maria Devčić, 30. 12. 2020.

Karlobag pokreće humanitarnu akciju za Petrinju, Sisak i Glinu!

Općina Karlobag jedna je od brojnih jedinica lokalne samouprave koja se senzibilizirala sa stradalim i potresom pogođenim dijelovima Sisačko-moslavačke županije. Zamjenik načelnika Općine Karlobag Boris Smojver na svom je facebook profilu objavio detalje humanitarne akcije.

-Jutros smo kontaktirali Crveni križ i informirali se stvarima koje su potrebne stradalima u potresu. Dobili smo informaciju da hrane, higijenskih potrepština i odjeće ima vise nego dovoljno. Savjet je da najviše možemo pomoći uplatom na otvoreni račun Crvenog križa. Oni s tim novcem u dogovoru sa lokalnim stožerom kupe stradalima što im treba za obnovu. Račun na koji može svatko uplatiti je ispod teksta . Ali ideja je da kao „za Milu“  skupimo zajedno jedan iznos i kao Karlobag uplatimo na taj račun za pomoć Petrinji, Sisku i Glini. Zato sve koji žele na taj način sudjelovati u akciji pozivamo da danas u razdoblju od 10-16 sati dođu u prostorije Turističke zajednice Karlobag gdje će skupljati novac. Hvala!, stoji u objavi.

IBAN: HR6923400091511555516

Poziv na broj: 770