Volim grad koji teče...

Autor: Danijel Gregov, 1. 6. 2018.

Destinacija ovogodišnje glavne školske terenske nastave bio je grad koji uistinu ima što ponuditi - grad Rijeka. Naš izbor je pao najprije na trsatsku gradinu s marijanskim svetištem i tvrđavom, odakle se pruža predivan panoramski pogled na Rijeku i liburnijsku rivijeru. Učenici su potom posjetili obližnji Astronomski centar gdje su imali prigodu upoznati se s pričom o planetima i nastanku života u svemiru. Oduševljavajući kraj priredio je postav muzeja "Peek&Poke" - postav starih računala i računalne opreme te "muzej djetinjstva" - zbirka starih igračaka koja se formira donacijama samih građana. Prekrasno vrijeme i odlično raspoloženje činili su pravi začin ovoj kratkoj pustolovini u gradu Rijeci koju ćemo zasigurno svi dugo pamtiti. Više u foto-galeriji.