Izbacite uljeza!

Autor: Danijel Gregov, 19. 4. 2018.

Danas su djelatnici PU Ličko-senjske i PP Karlobag na središnjem trgu održali edukaciju za svu zainteresiranu javnost o opasnostima svih vrsta oružja, a naročito onog "A - kategorije", odnosno zabranjenog oružja. S policajcima su se susreli i svi učenici naše škole, učeći o opasnostima raznih vrsta oružja, njihovom prepoznavanju u okolini te pravilnom postupku već nakon i sumnje u neki nepoznat i potencijalno opasan predmet. Ovaj program provodi Ministarstvo unutarnjih poslova u suradnji s partnerima, a u skladu sa Zakonom o oružju, kojime se pozivaju svi građani koji to žele da nekažnjeno i anonimno predaju oružje koje posjeduju.