Županijsko natjecanje u šahu

Autor: Danijel Gregov, 2. 2. 2018.

Danas smo ponovno bili domaćin ovogodišnje županijske razine natjecanja u šahu za učenike osnovnih škola. Natjecali su se učenici iz OŠ Jure Turića iz Gospića, OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića iz Senja te iz OŠ Karlobag. Klara, Lovro, Marko i Roko predstavljali su našu školu, i to vrlo uspješno, jer su ekipno zauzeli drugo mjesto, iza kolega iz Gospića, no ispred tradicionalno jakih natjecatelja iz Senja. Održano je i natjecanje u pojedinačnoj konkurenciji gdje su se također mogle pratiti uzbudljive partije. Na koncu su dodijeljena priznanja natjecateljima te je organizirano prigodno druženje. Više u foto-galeriji.