Božićna priredba

Autor: Danijel Gregov, 23. 12. 2017.

Učenici naše škole svečarski su ispratili kraj prvog polugodišta te početak blagdanskog i prazničkog razdoblja. Humor, ples, recitacije, igrokazi, prigodne pop i crkvene pjesme, ozbiljne životne pouke i spontano životno uživanje uz mnogo smijeha, sve je to pronašlo mjesta u priredbi za roditelje i ostale Bažane koji su došli. Ništa manje oduševljen nije bio ni uvaženi bradati gost iz daleke Laponije, kojeg su njegovi sobovi doveli u mjesto već dugo poznato po odličnim božićnim priredbama i dobroj djeci. Dabome, na kraju ih je onako razdragan morao nagraditi barem šakama punih slatkiša.... Više u foto-galeriji.