Mali ljudi velikog srca

Autor: Danijel Gregov, 19. 10. 2017.

Učenici naše škole  su se i ove godine uključili u  akciju Hrvatskog Crvenog križa "Solidarnost na djelu", 45. po redu, a koja se ove godine provodi pod nazivom "Ne dvoji za drugoga izdvoji". Ti "drugi" su ovoga puta 80.000 najsiromašnijih naših sugrađana o kojima Hrvatski Crveni križ skrbi tijekom ove godine. Onim našim učenicima i njihovim roditeljima koji su se uključili u akciju te tako pokazali  svoju humanost, veliko hvala u ime onih koji će tu pomoć primiti. I ne manje važno, primit će i spoznaju da nisu sami te da su svuda oko njih anonimni ljudi spremni aktivno pomoći i suosjećati...