Osnovna škola Karlobag

Županijsko natjecanje u šahu

Autor: Danijel Gregov, 10. 2. 2017.

Danas je u našoj školi održana županijska razina natjecanja u šahu za učenike osnovnih škola. Učenici su u nizu vrlo interesantnih i napetih partija dokazivali svoje uvježbano znanje i vještine u ovoj prekrasnoj i korisnoj igri. Nakon više odigranih kola, uvjerljivu pobjedu odnijela je ekipa iz OŠ Jure Turića iz Gospića, drugo mjesto zauzela je ekipa iz OŠ Perušić, dok su učenici iz OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića iz Senja te iz OŠ Karlobag zauzeli treće, odnosno četvrto mjesto. Potom je održan brzopotezni turnir osmorice najboljih šahista odabranih među svim ekipama. Na koncu su dodijeljena priznanja natjecateljima te je organizirano prigodno druženje. Više u foto-galeriji.

KORISNI DOKUMENTI
Ispis statistike od 1. 5. 2013.

CMS za škole logo
Osnovna škola Karlobag / V. Nazora 11, HR-53288 Karlobag / os-karlobag.skole.hr / ured@os-karlobag.skole.hr