Projekt "Ruksak pun kulture"

Autor: Anamarija Antić, 17. 12. 2015.

Naša škola je sudjelovala u projektu "Ruksak pun kulture" u sklopu kojeg se djeci i mladima nastoji približiti kultura i umjetnost.

„Ruksak pun kulture“ je projekt Ministarstva kulture i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta kojim se želi omogućiti dostupnost i približavanje umjetnosti i kulture djeci i mladima. Prvenstveno je namijenjen djeci i mladima u manjim sredinama i prometno slabije povezanim mjestima.

Za učenike naše škole održale su se dvije radionice: učenici viših razreda sudjelovali su u radionici na temu „glazba“, a učenici nižih razreda na temu „čitanje“.

Učenici su istinski uživali i aktivno sudjelovali, a po završetku radionica na poklon su dobili usne harmonike i bojice.

Pripremila: Ana-Maria Devčić