Obavijesti za kraj školske godine

Autor: Anamarija Antić, 12. 6. 2015.

Poštovani roditelji i učenici,

budući da još jednu školsku godinu uspješno privodimo kraju, želimo Vam uputiti obavijesti vezane za završetak nastave:

Utorak, 16. lipnja 2015. godine  je posljednji dan nastave te ćemo u školi upriličiti rastanak za osmaše, a ostali razredi će u dogovoru s razrednicima proslaviti zadnji dan u sklopu redovitog rasporeda.

Popis udžbenika za školsku godinu 2015./2016. se nalazi na mrežnoj stranici škole iako su učenici popis dobili i od razrednika.

Molimo učenike da prije kraja nastave vrate sve posuđene knjige u školsku knjižnicu.

Podjela svjedodžbi za sve učenike bit će 30. lipnja 2015. u 10,00 h.

Učenici 8. razreda zajedno s roditeljima imaju obvezu dolaska u školu radi potpisivanja prijavnica o odabiru srednje škole 9. srpnja 2015. godine.

Čestitamo svima na ostvarenom uspjehu!

Želimo Vam veselo ljeto, puno odmora i zabave, ali i pokoju dobru knjigu!